علیرضا طاهری

مؤسس، مدير عامل و عضو هيئت مديره

Alireza Taheri ايشان فارغ التحصيل رشته رياضی محض از دانشگاه تهران در سال 1353 بوده و پس از آن، طی سال های 1355 تا 1385 در دفتر فنی سازمان برنامه و بودجه سابق (مديريت و برنامه ریزی فعلی) سمت های مديريتی مختلفی داشته اند. فعاليت های عمده ايشان تشخيص صلاحيت پيمانکاران کشوری، ارجاع کار به آنها، نظارت بر پروژه های کلان عمرانی و رفع اختلافات دستگاه های دولتی با آنها بوده است. همچنين ايشان در طراحی و تحليل فرآيندها، داده ها، نرم افزارها و روش های مرتبط دارای تجربيات زيادی هستند.
در حال حاضر هدايت شرکت در مسير سياست ها و استراتژی ها توسط وی صورت می پذيرد.

محسن طاهری

مؤسس، رئیس هیأت مدیره و مدير فناوری

Mohsen Taheri ايشان دارای تجربه مداوم به عنوان تأمین کننده و مشاور شرکت ها و مؤسسات بزرگ در طراحی راه حل های سازمانی بر مبنای فناوری اطلاعات و ارتباطات است. او به پیروی از استانداردهای مناسب و کيفيت جهانی در طراحی محصولات و خدمات اعتقاد دارد. در همگام اموری همچون ارتباط با مشتریان ویژه، مدیریت نوآوری و راهبرد ارائه خدمات توسط وی هدایت می شود.
علایق ویژه او عبارت از مدیریت دانش، مدیریت راهبردی و نرم افزارهای هوشمند چند پلتفرمی است. وی همچنين به مدت 11 سال مدير عامل شرکت بوده و هم اکنون رهبری توسعه شعب خارجی همگام توسط ايشان انجام می شود.